NK na Windows Phone 7
Opisy na GG :: AVON LINE :: Blogowe :: Zwiastuny filmowe :: Oferty Bankowe :: Opisy
Panel użytkownika panel użytkownika
Menu
Menu serwisu
Kategorie z opisami na nk

Polecamy
Statystyki dodanych opisów nk


NK na Windows Phone 7

Dodano: 2012-04-22 21:09

Od niedawna portal NK dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem Windows Phone 7. Wcześniej udostępniona aplikacja NK Touch przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem Symbian 3 zdobyła dość dużą popularność wśród użytkowników portalu. Mobilna wersja NK na telefony i smartfony z Windows Phone 7 tworzona była przy bliskiej współpracy z firmami Nokia i Microsoft. Aplikacja pozwala korzystać m.in. z takich funkcji portalu jak: poczta, wpisy, przeglądanie profili znajomych oraz galerii zdjęć. Aplikację możecie pobrać w Windows Marketplace.

Warto dodać, że wydawca portalu NK przykłada dość dużą uwagę do wersji mobilnych swojego portalu i konsekwentne wydaje nowe aplikacje na urządzenia mobilne oraz aktualizuje już istniejące. Nic w tym jednak dziwnego. Rywalizacja na tym polu jest dość duża. Najpopularniejszy w Polsce komunikator internetowy GG, również dostępny jest w różnych wersjach mobilnych, na różne urządzenia mobilne działające pod różnymi systemami. Z kolei Facebook może pochwalić ogromną rzeszą internautów, którzy korzystają z portalu poprzez telefony i smartfony.

komentarze

Komentarze

Tło
Reklama

Opis tygodnia

Ulubione

Reklama


Użytkownicy
Ewela
opisów: 1
Zobacz profil
Ślicznotka
opisów: 1
Zobacz profil
werka koffam cie !
opisów: 1
Zobacz profil
Tina$
opisów: 1
Zobacz profil
agusia_zraniona
opisów: 1
Zobacz profil
moja_nuta
opisów: 1
Zobacz profil
ewa
opisów: 2
Zobacz profil


O serwisie

Prezentacja opisu w swoim profilu na NK, GG czy innym miejscu sieciowym, to doskonały sposób na wyrażenie siebie, swojego nastroju i samopoczucia. To także dobry sposób na wyrażenie uczuć, poinformowanie naszych znajomych o naszej niedostępności w określonym czasie czy nawet pokazanie, że mamy dobre poczucie humoru. Jednak aby opis zwracał na siebie uwagę Twoich znajomych, warto zadbać o to, aby tekst prezentowany w naszym opisie był fajny i ciekawy. Nierzadko ciężko jest od razu napisać ciekawy i oryginalny tekst. Dzięki serwisowi opisynk.pl nie musisz już poświęcać czasu na wymyślanie własnych tekstów. Tutaj szybko i łatwo znajdziesz opis odpowiedni dla siebie, który za darmo pobierzesz na swój profil w portalu społecznościowym. Treści tutaj udostępniane możesz wykorzystać również w innych miejscach i narzędziach sieciowych takich jak, np.: wspomniany już komunikator Gadu-Gadu. Jeśli znasz fajne opisy możesz je dodać w tym serwisie. Chcesz mieć opis z klasą? Znajdziesz go na opisynk.pl! Zwróć na siebie uwagę opisem z klasą!




Tło

Fatal error: Call to a member function finish() on a non-object in /opisynk.pl/index.php on line 175