Awataria i Crazy Poker w portalu NK
Opisy na GG :: AVON LINE :: Blogowe :: Zwiastuny filmowe :: Oferty Bankowe :: Opisy
Panel użytkownika panel użytkownika
Menu
Menu serwisu
Kategorie z opisami na nk

Polecamy
Statystyki dodanych opisów nk


Awataria i Crazy Poker w portalu NK

Dodano: 2012-06-20 20:04

W portalu społecznościowym NK pojawiły się dwie nowe gry: Awataria oraz Crazy Poker. Gry te pojawiły się w już w maju. Jeśli chodzi o obecny miesiąc (czerwiec), jak na razie nie pojawiły się żadne nowe gry. Generalnie większość czerwcowych wydarzeń w portalu kręci się wokół piłki nożnej, co zresztą chyba jest zrozumiałe, z uwagi na trwające Euro 2012.

Mówiąc w dużym skrócie, gra Awataria, to symulator życia. Możecie w niej stworzyć własną postać, nadać jej imię, określić płeć, cerę, kolor włosów, oczu itd. Zadaniem gracza jest po prostu prowadzić życie. Umeblować mieszkanie, ubrać się, zarabiać pieniądze i nawiązywać nowe przyjaźnie. Grać możecie w różnych lokalizacjach. Odprężyć i zabawić możecie się w barach i klubach. Wyciszyć spacerując po parku. Gra jest w pełni społecznościowa dzięki czemu możecie w nią grać wspólnie z Waszymi prawdziwymi znajomymi z NK lub też możecie nawiązywać nowe znajomości.

Z kolei w grze Crazy Poker - to jak sama nazwa wskazuje - zagracie w pokera. Od pozostałych gier w pokera, tą grę wyróżnia sceneria. Partyjki będzie rozgrywać na Dzikim Zachodzie. Możecie wybrać postać, którą będziecie grali. W grze macie możliwość brania udziału w turniejach i wygrywania żetonów.

komentarze

Komentarze

Tło
Reklama

Opis tygodnia

Ulubione

Reklama


Użytkownicy
Tośka xD;**
opisów: 1
Zobacz profil
franczesko_
opisów: 1
Zobacz profil
ryba934
opisów: 1
Zobacz profil
katia
opisów: 1
Zobacz profil
Adusiek11k
opisów: 1
Zobacz profil
Wiktoria8558
opisów: 2
Zobacz profil
Kinia Korczak:P
opisów: 1
Zobacz profil


O serwisie

Prezentacja opisu w swoim profilu na NK, GG czy innym miejscu sieciowym, to doskonały sposób na wyrażenie siebie, swojego nastroju i samopoczucia. To także dobry sposób na wyrażenie uczuć, poinformowanie naszych znajomych o naszej niedostępności w określonym czasie czy nawet pokazanie, że mamy dobre poczucie humoru. Jednak aby opis zwracał na siebie uwagę Twoich znajomych, warto zadbać o to, aby tekst prezentowany w naszym opisie był fajny i ciekawy. Nierzadko ciężko jest od razu napisać ciekawy i oryginalny tekst. Dzięki serwisowi opisynk.pl nie musisz już poświęcać czasu na wymyślanie własnych tekstów. Tutaj szybko i łatwo znajdziesz opis odpowiedni dla siebie, który za darmo pobierzesz na swój profil w portalu społecznościowym. Treści tutaj udostępniane możesz wykorzystać również w innych miejscach i narzędziach sieciowych takich jak, np.: wspomniany już komunikator Gadu-Gadu. Jeśli znasz fajne opisy możesz je dodać w tym serwisie. Chcesz mieć opis z klasą? Znajdziesz go na opisynk.pl! Zwróć na siebie uwagę opisem z klasą!
Tło

Fatal error: Call to a member function finish() on a non-object in /opisynk.pl/index.php on line 175