Nowe gry w portalu NK
Opisy na GG :: AVON LINE :: Blogowe :: Zwiastuny filmowe :: Oferty Bankowe :: Opisy
Panel użytkownika panel użytkownika
Menu
Menu serwisu
Kategorie z opisami na nk

Polecamy
Statystyki dodanych opisów nk


Nowe gry w portalu NK

Dodano: 2012-08-19 18:17

W serwisie tym dość często możecie znaleźć wpisy informujące o pojawieniu się nowych gier w portalu NK. W sumie nic w tym dziwnego, bowiem wydawca portalu dość często udostępnia użytkownikom nowe gry. W trakcie wakacji w portalu udostępniono kilka nowych gier. Wprawdzie sierpień jeszcze się nie skończył i w tym czasie może pojawić się jeszcze jakaś gra, jednak sądzę, że to nie nastąpi bowiem najnowsza z nich została udostępniona wczoraj. Zarówno w lipcu jak i sierpniu, do katalogu aplikacji portalu NK dodano nowe gry. Gry społecznościowe, to jeden z elementów, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników nie tylko NK, ale ogólnie portali społecznościowych. W portalu NK znajdziecie gry społecznościowe, które zgromadziły wokół siebie milionowe rzesze graczy.

Skyrama
Skyrama, to gra udostępniona na początku lipca br. W grze tej możecie prowadzić i zarządzać własnym lotniskiem. Jest to symulator portu lotniczego, w którym możecie kierować ruchem lotniczym. Możecie w niej wcielić się w menadżera, którego zadaniem jest prowadzenie i rozbudowa lotniska, opieka nad pasażerami oraz odprawa lotów. Oprócz tego możecie prowadzić handel z przyjaciółmi.

Skyrama

Bajeczne królestwo
W grze tej Waszym zadaniem będzie odbudowa starego królestwa i przywrócenie mu dawnej świetności. Gra jest podzielona na poszczególne odcinki, a w każdym z nich spotkacie nowe postacie. W miarę jak Wasze królestwo będzie nabierało dawnej świetności, w pałacu będą pojawiać nowe postacie i nowi goście.

Bajeczne Królestwo

Car Town
Ta gra pojawiła się w portalu pod koniec lipca, kilka dni po premierze 'Bajecznego Królestwa'. To 'samochodówka, w której możecie ścigać się po mieście ze swoimi znajomymi z NK. Jeśli nie macie chęci na wyścig, możecie odbyć spokojna przejażdżkę po mieście. W grze możecie kolekcjonować samochody i zmieniać je wedle własnego uznania.

Car Town

Miasto marzeń
Gra została udostępniona w sierpniu. W grze możecie zostać burmistrzem i z maleńkiej wioski zbudować wielką metropolię. Waszym zadaniem będzie m.in. budować domy dla mieszkańców, tworzyć miejsca pracy, rozwijać handel i przemysł.

Miasto Marzeń

Na ryby
Gra została udostępniona wczoraj, tj. 18 sierpnia. Tytuł tej gry mówi sam za siebie. W tej grze możecie łowić ryby w wybranych przez siebie sceneriach. Dostępnych jest wiele realistycznych lokalizacji i możecie liczyć na złowienie sporych rozmiarów okazów.

Na ryby 

komentarze

Komentarze

Tło
Reklama

Opis tygodnia

Ulubione

Reklama


Użytkownicy
o.n.a
opisów: 1
Zobacz profil
gwiazdeczka;*
opisów: 1
Zobacz profil
martysia421
opisów: 1
Zobacz profil
Tomek
opisów: 1
Zobacz profil
~~lech and manchester~~
opisów: 1
Zobacz profil
kika2673
opisów: 1
Zobacz profil
Gabi:****
opisów: 1
Zobacz profil


O serwisie

Prezentacja opisu w swoim profilu na NK, GG czy innym miejscu sieciowym, to doskonały sposób na wyrażenie siebie, swojego nastroju i samopoczucia. To także dobry sposób na wyrażenie uczuć, poinformowanie naszych znajomych o naszej niedostępności w określonym czasie czy nawet pokazanie, że mamy dobre poczucie humoru. Jednak aby opis zwracał na siebie uwagę Twoich znajomych, warto zadbać o to, aby tekst prezentowany w naszym opisie był fajny i ciekawy. Nierzadko ciężko jest od razu napisać ciekawy i oryginalny tekst. Dzięki serwisowi opisynk.pl nie musisz już poświęcać czasu na wymyślanie własnych tekstów. Tutaj szybko i łatwo znajdziesz opis odpowiedni dla siebie, który za darmo pobierzesz na swój profil w portalu społecznościowym. Treści tutaj udostępniane możesz wykorzystać również w innych miejscach i narzędziach sieciowych takich jak, np.: wspomniany już komunikator Gadu-Gadu. Jeśli znasz fajne opisy możesz je dodać w tym serwisie. Chcesz mieć opis z klasą? Znajdziesz go na opisynk.pl! Zwróć na siebie uwagę opisem z klasą!
Tło

Fatal error: Call to a member function finish() on a non-object in /opisynk.pl/index.php on line 175